Potężna moc aloesu

Aloe Barbadensis Miller od tysięcy lat ceniony jest za swoje cudowne właściwości - naturalnie kojące, chłodzące i nawilżające. Znane jest z łagodzącego wpływu na drobne oparzenia, z przynoszenia ulgi podrażnionej skórze i nawilżania jej, a nawet ze wspierania naturalnych właściwości regeneracyjnych skóry. Korzystając z nauki, innowacji i najlepszego zespołu ds. badań i rozwoju, Forever zaangażowane jest w ideę dostarczania najwyższej jakości aloe vera bezpośrednio do ciebie.

O aloesie często mawia się, że jest najlepszym darem natury, ze względu na dobroczynne właściwości miąższu kryjącego się we wnętrzu liścia. Doskonałe proporcje gleby, idealna temperatura i odpowiednia ilość opadów deszczu zapewniają jakość aloesu, a troskliwa uprawa w najlepszym klimacie i warunkach gwarantuje, że otrzymasz najlepszy z możliwych produkt. 

Rolnicy Forever zrywają aloes ręcznie, traktując go z ogromną pieczą. Liście są przetwarzane w ciągu godzin, abyście otrzymali najczystszy, najświeższy miąższ aloe vera, o nietkniętych pierwotnych właściwościach. Według nas, aloes jest cudownym darem natury, a nasi naukowcy mają koncentrować się na jak najpełniejszym wykorzystaniu jego potencjału.

 Forever Living Products przykłada ogromną wagę do uprawy najlepszego aloesu na świecie i z wielką dbałością podchodzimy do kwestii szybkiego, efektywnego i sprawdzonego transportu. Dzięki temu, Forever Living jest zaangażowane w dostarczanie wam produktów o najwyższym standardzie. Aktywnie poszukujemy zewnętrznych certyfikacji, potwierdzających nasze zaangażowanie w jakość.